لبیک اللهم لبیک لبیک لاشریک لک لبیک ان الحمد والنعمه لک و الملک لا شریک لک لبیک
تیتر خبرها
خانه / اطلاعیه ها / اطلاعیه ویروس کرونا

اطلاعیه ویروس کرونا

قابل توجه کلیه زائران کاروان های رهپویان بهشت جاوید

سلام علیکم

همانگونه که مستحضرید شیوع بیماری کرونا در کشور عربستان رو به فزونی گذاشته و رفته رفته تعداد بیشتری از شهروندان و زائران حاضر در این کشور را مورد تهدید قرار می دهد . خوشبختانه بر اساس اعلام مراجع رسمی در کشور هیچگونه مورد ثبتی از ابتلا به این بیماری مشاهده نگردیده است لیکن جهت مقابله با بروز این بیماری اقدامات پیشگیرانه دقیقی صورت پذیرد تا از ورود این بیماری به میهن عزیزمان ممانعت بعمل آید.

از آنجائی که نتایج علمی از احتمال انتقال این ویروس از طریق تماس با شتر و مصرف فراورده های گوشتی و لبنی آن وجود دارد.لذا ضروری است کلیه زائرین محترم از تماس با شتر در هنگام زیارت های دوره ( همچون عرفات ) به منظور سوارکاری یا عکاسی و همچنین مصرف احتمالی شیر و فرآورده های لبنی آن جداًً خودداری نمایند.

شایان ذکر است به دلیل عدم وجود راههای قطعی تشخیص و درمانی ، بهترین توصیه جهت جلوگیری از ابتلا به این بیماری رعایت نکات بهداشت فردی و عمومی همچون شستشوی مداوم دستها با آب و صابون قبل و بعد از غذا ، پس از سرفه و عطسه و پس از استفاده از سرویس بهداشتی ، عدم لمس چشمها و بینی تا حد ممکن ، استفاده از دستمال کاغذی هنگام عطسه و سرفه ، رعایت بهداشت محل اسکان و مکانهای عمومی ، شستشوی دقیق میوه جات و سبزیجات قبل از مصرف ، استراحت مناسب ، انجام تمرین های بدنی و رعایت رژیم غذایی مناسب می باشد.

شرکت رهپویان بهشت جاوید –اکبریان

درباره ی رحمت اله اکبریان

مطلب پیشنهادی

شرایط و مدارک موردنیاز جهت ثبت نام در کاروان ۱۷۰۴۹ حج۹۸

ثبت نام در کاروان ۱۷۰۴۹ مدیر رحمت اله اکبریان قیمت کاروان ۲۳۳۱۷۷۵۰۰ ریال مدینه بعد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *