لبیک اللهم لبیک لبیک لاشریک لک لبیک ان الحمد والنعمه لک و الملک لا شریک لک لبیک
عناوین مطالب
خانه / خبرها / اعلام قیمت‌های جدید عمره/۱۳ آذر اعزام نخستین کاروان

اعلام قیمت‌های جدید عمره/۱۳ آذر اعزام نخستین کاروان

حسن سرخوش، مدیر کل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج وزیارت در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج، گفت: جدول قیمت‌های جدید عمره ۹۳ به صورت استانی اعلام شده است.

وی افزود: زائران عزیز می‌توانند جهت اطلاع از قیمت‌های نهایی و جدول پروازها به پایگاه‌های اینترنتی مدیریت‌های حج وزیارت در استان خود مراجعه کنند.
سرخوش تصریح کرد: مرحله نخست عمره از ۱۳ آذر ماه تا ۲۰ اسفند ماه انجام می‌گیرد که حداقل قیمت عمره برای هر نفر در این مرحله یک میلیون ۸۷۲ هزار تومان تا ۲ میلیون ۶۷۷ هزار تومان تعیین شده است.
وی دلیل تفاوت قیمت‌های عمره را چنین عنوان کرد: این تفاوت‌ها به چند عامل بستگی دارد که مسکن، مقصد(مدینه یا جده) و دوری نزدیکی هر شهر با عربستان در آن تاثیر داشته است. یعنی اگر کسی هتلی با درجه یک انتخاب کند و مقصد آن شهر مدینه باشد با کسی که هتل درجه دو انتخاب کند و مقصد آن شهر جده باشد، قیمت این دوه عمره گزار متفاوت خواهد بود.
سرخوش گفت: قیمت‌های عمره در سال جدید نسبت به سال پیش تنها ۷ درصد افزایش داشته است که افزایش کیفیت هتل‌ها و تسهیلات یکی از این دلایل می‌باشد.
وی ادامه داد: در عمره جاری ۳۳ هتل در مدینه منوره و ۲۴ هتل در مکه مکرمه به زائران ایرانی اختصاص داده شده است.
مدیر کل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج وزیارت افزود: نخستین پرواز ۱۳ آذر ماه از فرودگاه امام خمینی (ره) ویژه زائران استان تهران به مقصد سرزمین وحی انجام خواهد گرفت.
وی گفت: مرحله دوم اعزام زائران ایرانی به سرزمین وحی از ۲۱ اسفند ماه ۹۳ تا ۲۷ خرداد ماه ۹۴ انجام خواهد گرفت که جزئیات نام نویسی در این مرحله نیمه اول بهمن ماه اعلام می‌شود.

Print Friendly

درباره‌ رحمت اله اکبریان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*